FUTUFU- партнер Деcятого Українського Форуму Маркетинг- Директорів

Повернутись до блогу
10.04.2017

Український форум маркетинг-директорів - щорічне місце зустрічі спільноти професіоналів, які створюють майбутнє маркетингу в країні. Всі меблі використані на форумі - виробництво компанії FUTUFU.

Список меблів наданої для форуму компанією FUTUFU:

трибуни,
дивани,
крісла,
стільці,
столи.
400 маркетинг-директорів і топ-менеджерів, які реалізують функцію маркетингу в компаніях, а також власники компаній. Це маркетинг-візіонер.

Форум-це платформа, на якій ринок обговорює порядок денний на завтра і аналізує пройдені уроки. Тут можна намацати майбутні тенденції, познайомитися зі свіжими кейсами і кращими експертами в різних сферах.
Форум однаково цікавий компаніям, що працюють на ринках споживчих товарів, товарів тривалого користування, фінансів, страхування, телекомунікацій, IT, дистрибуції, роздрібної торгівлі та послуг.

Мені подобається

2 КОМЕНТАРIВ

IgnatScews
23.05.2017, 00:42:23

Некоторое время разглядывал материалы сети, и неожиданно к своему удивлению увидел красивый вебсайт. Ссылка на него: <a href=http://akkymylyatorov.net/1-bosch.html>аккумулятор bosch</a> . Для меня этот ресурс явился очень полезным. Всем пока!

MiroslavRog
23.05.2017, 00:41:52

Всю ночь исследовал контент интернет, и к своему удивлению открыл полезный веб-сайт. Вот смотрите: <a href=http://iso.com.ua>узнать больше</a> . Для меня данный ресурс оказал незабываемое впечатление. Хорошего дня!