Інструкція до експлуатації меблів FUTUFU:

1. Меблі призначені для експлуатації в будь-яких сухих приміщеннях. Меблі слід експлуатувати згідно з їх функціонального призначення. Меблі рекомендується експлуатувати при комнатній температурі.

2. Для кращого зберігання, меблі розміщують на відстані від опалювальних приладів.

3. Як і на будь-які меблі, на гафро-меблі не слід ставити гарячі предмети без теплоізолювальної підставки.

4. Будь-які поверхні меблів слід берегти від ударів твердими предметами, щоб уникнути появи вм'ятин і тому подібних ушкоджень.

5. Не рекомендується ставити на меблі гострі предмети, піддавати меблі ударних навантажень.

6. Поверхні деталей меблів слід оберігати від потрапляння вологи, розчинників, щоб уникнути розбухання. В разі потрапляння слід швиденько прибрати серветкою.

7. Для чищення меблів слід використовувати тільки суху ганчірку або серветку.  У складних випадках використайте вологу серветку.

8. Не допускайте впливу на меблі агресивних речовин (кислот, лугів, масел, ацетону та ін.). В разі потрапляння необхідно миттєво прибрати серветкою. Контакт меблів з подібними хімічно активними речовинами спричиняє негативні наслідки не тільки для виробу, так і для вашого здоров'я.

9. При експлуатації меблів не потребує рівномірного розподілення навантаження на опорні площі. Не застосовуйте надмірних зусиль для розкладання виробів.

10. Обов'язковим є установка меблів на горизонтально рівній поверхні.

11. Транспортувати меблі можна в зібраному вигляді.

12. Пересувати меблі (в зібраному вигляді) потрібно за стійки, боковини попередньо звільнивши їх від речей.

13. Меблі FUTUFU та їх складові виробляються з екологічно чистих матеріалів, основна складова меблів – картон. По закінченню експлуатації меблів слід здати їх в пункт прийому макулатури чи прислати нам для подальшої переробки.