Компанія FUTUFU виготовляє меблі з незвичайного матеріалу. Про те, що картон може бути не тільки екологічних, але і довговічним, а також яскравим, розповідає Георгій Ардотели — творець і керівник бренду.

Я почав свою справу, тому що вірю, що немає нічого неможливого. FUTUFU — яскраве тому доказ.

Перший виріб з картону я зробив дома власноруч. Це був стільчик для доньки з коробки. Вона на нього сіла і він її витримав. А от коли він витримав мене, стало зрозуміло, що в цьому щось є.

Першої майстерні став мій кабінет. Я вчився робити меблі з картону сам, так як вчитися не було в кого. Я виніс все з кабінету, залишив тільки столи. Озброївшись канцелярським ножем, лінійкою і олівцем, я створив перші вироби.

Назва FUTUFU походить від злиття слів «future» та «furniture» («меблі майбутнього»). Назва «Future Furniture» розкриває всю суть того, що ми робимо.

Найприємніше у роботі — бачити захоплення в очах людей, які вперше бачать наші вироби. А найбільше досягнення — це наша команда. Над брендом працює 10 осіб. Талановиті люди, здатні втілити в життя найсміливіші ідеї. Разом ми справляємося з усіма викликами.

У жовтні 2017р нам виповниться 4 роки. На сьогодні:

40 000 м. кв. картону використали;
7 000+ проданих виробів;
85 м. кв. — найбільший виставковий стенд з картону;
500 м. кв. виробничих площ;
2 ріжучих верстата з комп'ютерною системою управління, які спроектовані і побудовані співробітниками FUTUFU
Основний принцип нашої компанії — це жити і працювати без обмежень. Адже тільки стираючи межі і кордони, ми можемо створювати майбутнє.

Багатьом дуже складно повірити, що з картону можна зробити меблі, на якій можна сидіти, лежати, за якою можна працювати. Тому ми беремо участь у ярмарках та форумах, де люди можуть не тільки побачити, але й протестувати наші вироби. Також у нас вся офісні меблі зроблена з картону. Ще є думка, що картон боїться вологи. У моїх дітей будиночок для іграшок стоїть на вулиці під навісом вже 3 роки.

У виробів із картону багато дивовижних властивостей:

- міцність — наші столи витримують навантаження 300-400 кг, стільці — 200-250 кг, полиці — 50-150 кг;
- простота зборки — дитячий стіл і стілець може зібрати мій 4-річний син;
- легкість — картон в 3-4 рази легше звичних матеріалів. Ідеально для любителів перестановок;
- економічність — у порівнянні з іншими матеріалами, виріб з картону дешевше, будь то рекламна стійка або стенд на виставку;
- довговічність — моєму письмовому столу 3,5 року. В експлуатації такий стіл нічим не відрізняється від інших, крім своєї ваги і краси 

Скоро ми запустимо колекцію з нового матеріалу EVA в серійне виробництво. Зараз тестуємо його, в офісі вже стоять макети.

Я впевнений, що в найближчі 5 років ми зробимо FUTUFU відомим за межами нашої країни і побудуємо worldwide brand.